Büro Allrounder/in

  • Vösendorf
  • Vollzeit, Teilzeit, geringfügig
  • Berufserfahrung
  • 7.10.2019
  • Stelleninserat
  • Arbeitgeber

Wir suchen ….

Büro Allrounder/in - Vollzeit oder Teilzeit

Teilzeit ab 25 Stunden bis Vollzeit möglich

Zadania w tym obszarze obejmują organizacyjne i administracyjne wsparcie dyrekcji zakładu w dziale administracyjnym. W tym dziale realizowane są centralne zadania administracyjne organizacji ogólnej.

Twoje obowiązki

  • Operacyjna odpowiedzialność w zakresie usług centralnych (księgowość, rachunkowość, zarządzanie zakupami)
  • Kontrola rachunków pod względem formalnym i fakturowanie
  • Standardowe prace na koniec miesiąca
  • Zarządzanie podaniami o pracę
  • Wsparcie (ewentualnie kształcenie) przy rozliczaniu kosztów pracy i w zakresie prawa pracy

Ihr Profil

  • Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung (bevorzugte Schwerpunkte Wirtschaft / Controlling / Finanz - mindestens HAK) - Buchhalterprüfung von Vorteil
  • Grundkenntnisse des UGB und Steuerrechts
  • Zahlenaffinität
  • Sehr gute MS Office Kenntnisse (speziell Excel)
  • BMD Kenntnisse von Vorteil
  • Sehr gute Kenntnisse der polnischen Sprache
  • Selbständiger, proaktiver Arbeitsstil
  • Kenntnisse im Vertragswesen
  • Teamfähigkeit, Verantwortungsbewusstsein, Durchsetzungsvermögen, Einsatzbereitschaft und Zuverlässigkeit
  • Lernwilligkeit & Verantwortungsbewusstsein für die übertragenen Aufgaben
  • Positive Persönlichkeit mit Potenzial zu Problemlösung
  • Absolute Diskretion & Verschwiegenheit
  • Führerschein B

Co oferujemy:

Stałe zatrudnienie oraz zróżnicowaną pracę w przedsiębiorstwie austriackim, które istnieje już od 25 lat. Naszym pracownikom udostępniamy bezpłatne napoje i kawę. Oferujemy roczne wynagrodzenie brutto od 35.000 euro, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Wynagrodzenie zgodne z wymaganiami rynku jest dla nas sprawą naturalną!

Prosimy o przesyłanie aplikacji razem ze zdjęciem na
adres mailowy po niemiecku: schuetze@montron.at

Montron GmbH
Sylvia Schütze
Schönbrunner Allee 42
2331 Vösendorf
www.montron.at